Babuszka Agafia szampon oparty jest na oryginalnej ziołowej recepturze syberyjskich babć. Znany jest z unikalnej formuły i oryginalnych składników, dzięki czemu zapewnia niezwykłe efekty w naszej pielęgnacji włosów. Szampon ten sprawdzi się do każdego rodzaju włosów.

Kto powinien stosować szampon babuszka agafia?

Ważne jest, aby zauważyć, że szampon ten okazał się regenerować suche i zniszczone włosy. Warto nanieść szampon na włosy, wmasować go aż do uzyskania piany, a następnie spłukać wodą. Ten szampon przyspiesza również wzrost włosów, dlatego powinny go stosować osoby mające problemy z włosami. Powinien być stosowany przez tych, którzy nawilżają, kondycjonują i głęboko odżywiają suche włosy i skórę. Szampon odżywia skórę głowy, zapobiega łuszczeniu się i przesuszeniu.

Jakie są składniki szamponu babuszka agafia?

Szampon zawiera następujące główne składniki, wśród których można wymienić:

  • mydlnicę lekarską,
  • miód lipowy,
  • ekscerpt z żeń-szenia,
  • liść dziurawca,
  • szałwię,
  • olej z jodły,
  • olejek łopianu,
  • kwiaty lipy.

Jakie jest działanie tego szamponu ziołowego?

Mydlnica lekarska to naturalna, nie ścierająca się baza myjąca, która delikatnie myje włosy. Zawiera naturalne składniki mydlane i środki pieniące, które delikatnie oczyszczają skórę i włosy. Dawno temu, w syberyjskich wioskach, ludzie używali leczniczych korzeni mydlnicy zamiast mydła. Moczyli je w wodzie i używali powstałego roztworu do oczyszczania ciała i włosów. Z kolei miód lipowy w naturalny sposób kondycjonuje i regeneruje włosy, przywracając im blask, jędrność i wygładzenie. Żeń-szeń zapobiega wypadaniu włosów i łysieniu, ale także odżywia i zmiękcza nasze włosy. Substancja ta poprawia kondycję skóry głowy, odżywia i regeneruje strukturę włosów oraz zapobiega ich nadmiernemu przesuszeniu.

Jak działają pozostałe substancje w szamponie?


W ten sposób szampon babuszka agafia nasyca włosy składnikami odżywczymi, wzmacnia cebulki, poprawia strukturę włosów, poprawia i uwydatnia kolor włosów. Dziurawiec pozostawia po sobie bogactwo substancji bioaktywnych, które odżywiają mieszki włosowe. Szałwia poprawia krążenie krwi, kształtując włosy od nasady aż po końce i zapobiegając nieestetycznemu łuszczeniu się naskórka. Olejek jodłowy odżywia skórę głowy, liść szałwii uzupełnia niedobory składników odżywczych, a organiczne wyciągi z jałowca przywracają włosom elastyczność. Kwiat lipy odżywia, kondycjonuje i nawilżają skórę głowy.